Smiley (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: File
ug: ھۆججەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Content authoring
ug: مەزمۇن تەڭشىگى
