Smiley (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: File
af: Lêer

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: View
af: Wys

en: Picture
af: Prentjie
