Smiley (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: File
ar: ملف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Import
ar: استيراد

en: View
ar: عرض

en: Picture
ar: الصورة

en: Content authoring
ar: تأليف المحتوى
