Smiley (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: File
eo: Dosiero

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: View
eo: Vidu

en: Picture
eo: Bildo

en: Content authoring
eo: Enhava verkado
