Smiley (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: File
et: Manus

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: View
et: Kuva

en: Picture
et: Pilt

en: Content authoring
et: Sisu toimetamine
