Smiley (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: File
eu: Fitxategi

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Import
eu: Inportatu

en: View
eu: Bista

en: Picture
eu: Irudia

en: Content authoring
eu: Edukiaren egilea
