Smiley (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Import
fil: Angkatin

en: View
fil: Tingnan

en: Picture
fil: Larawan
