Smiley (7.x-1.0-beta2) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fy: Ynstellings bewarje

en: Delete
fy: Wiskje

en: Settings
fy: Ynstellings

en: View
fy: Besjen

en: Picture
fy: Ofbylding
