Smiley (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Delete
hi: मिटायें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: File
hi: फ़ाइल

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Import
hi: आयात करें

en: View
hi: देखें

en: Picture
hi: चित्र

en: phpBB
hi: पीएचपीबीबी
