Smiley (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: File
ka: ფაილი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Import
ka: იმპორტი

en: Picture
ka: სურათი
