Smiley (7.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: File
os: Файл

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: View
os: Фенд
