Smiley (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: File
ro: Fișier

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afișează

en: Picture
ro: Imagine

en: Smileys
ro: Zâmbete

en: Content authoring
ro: Autorizarea conținutului
