Smiley (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: File
ru: Файл

en: Settings
ru: Настройки

en: Import
ru: Импортировать

en: View
ru: Просмотр

en: Picture
ru: Изображение

en: Smileys
ru: Смайлы

en: Smiley
ru: Смайл

en: Acronyms
ru: Аббревиатуры

en: Smileys filter
ru: Фильтр смайлов

en: Start import
ru: Начать импорт

en: Content authoring
ru: Работа с содержимым
