Smiley (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: File
sl: Datoteka

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: View
sl: Prikaži

en: Picture
sl: Slika
