Smiley (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: File
sv: Fil

en: Settings
sv: Inställningar

en: Import
sv: Importera

en: View
sv: Visa

en: Picture
sv: Bild

en: Content authoring
sv: Författande av innehåll
