Smiley (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: File
uk: Файл

en: Settings
uk: Налаштування

en: Import
uk: Імпортувати

en: View
uk: Перегляд

en: Picture
uk: Зображення

en: Smileys
uk: Смайлики

en: Smiley
uk: Смайлик

en: Acronyms
uk: Абревіатури

en: Content authoring
uk: Створення матеріалів
