Smiley (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: File
ast: Ficheru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Import
ast: Importar

en: View
ast: Vista

en: Picture
ast: Imaxe
