Smiley (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: File
bn: ফাইল

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Import
bn: আমদানী

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Picture
bn: ছবি
