Smiley (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: File
cy: Ffeil

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Import
cy: Mewnfudo

en: View
cy: Gweld

en: Picture
cy: Darlun
