Smiley (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: File
gl: Ficheiro

en: Settings
gl: Axustes

en: Import
gl: Importar

en: View
gl: Ver

en: Picture
gl: Imaxe

en: Content authoring
gl: Autoría do contido
