Smiley (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: File
he: קובץ

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: View
he: צפיה

en: Picture
he: תמונה

en: Content authoring
he: כתיבת תוכן
