Smiley (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: File
is: Skrá

en: Settings
is: Stillingar

en: Import
is: Flytja inn

en: View
is: Skoða

en: Picture
is: Mynd
