Smiley (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: File
jv: Berkas

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: View
jv: Tampilan

en: Picture
jv: Gambar

en: Content authoring
jv: Penulisan kontèn
