Smiley (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: File
km: ឯកសារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: View
km: មើល

en: Picture
km: រូបភាព

en: Content authoring
km: ការ​បង្កើត​មាតិកា
