Smiley (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: File
fa: فایل

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Import
fa: ورود

en: View
fa: مشاهده

en: Picture
fa: تصویر

en: Content authoring
fa: ایجاد محتوا
