Smiley (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: File
ps: دوتنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: View
ps: ليد

en: Picture
ps: انځور
