Smiley (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Picture
si: පින්තූරය
