Smiley (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: File
sk: Súbor

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Import
sk: Importovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Picture
sk: Obrázok

en: Content authoring
sk: Vytváranie obsahu
