Smiley (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Import
sr: Увоз

en: View
sr: Преглед
