Smiley (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: File
te: ఫైల్

en: Settings
te: అమరికలు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: View
te: చూడు

en: Picture
te: చిత్రం
