Smiley (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: File
tr: Dosya

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Import
tr: İçeri aktar

en: View
tr: Görüntüle

en: Picture
tr: Görsel

en: Smileys
tr: İfadeler

en: Smiley
tr: İfade

en: Smileys filter
tr: İfade süzgeci

en: Content authoring
tr: İçerik yazma
