Smiley (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Import
am: አስመጣ

en: View
am: ትይታ
