Smiley (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: File
bg: Файл

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: View
bg: Прегледай

en: Picture
bg: Изображение

en: Content authoring
bg: Редакция съдържанието
