Smiley (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Picture
bo: པར

en: Smiley
bo: རྣམ་འགྱུར

en: Content authoring
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ
