Smiley (7.x-1.1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Picture
br: Skeudenn
