Smiley (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Settings
bs: Postavke

en: Import
bs: Uvezi

en: View
bs: Pregled

en: Picture
bs: Slika
