Smiley (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: File
ca: Fitxer

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: View
ca: Mostra

en: Picture
ca: Imatge

en: Smiley
ca: Emoticona

en: Content authoring
ca: Creació de contingut
