Smiley (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: File
cs: Soubor

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Picture
cs: Obrázek

en: Smiley
cs: Smajlík

en: Content authoring
cs: Vytváření obsahu
