Smiley (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: File
da: Fil

en: Settings
da: Indstillinger

en: Import
da: Importér

en: View
da: Vis

en: Picture
da: Billede

en: Acronyms
da: Akronymer

en: Start import
da: Begynd import

en: Content authoring
da: Oprettelse af indhold
