Smiley (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: File
el: Αρχείο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Import
el: Εισαγωγή

en: View
el: Προβολή

en: Picture
el: Εικόνα

en: Content authoring
el: Σύνταξη ύλης
