Smiley (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Delete
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Import
id: Impor

en: View
id: Lihat

en: Picture
id: Foto

en: Content authoring
id: Penulisan konten

en: Customize your smiley.
id: Kostumisasi smiley Anda.
