Smiley (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Delete
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Enabled
it: Attivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Import
it: Importa

en: View
it: Visualizza

en: Picture
it: Ritratto

en: Content authoring
it: Inserimento dei contenuti
