Smiley (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: File
ja: ファイル

en: Settings
ja: 設定

en: Import
ja: インポート

en: View
ja: ビュー

en: Picture
ja: 写真

en: Start import
ja: インポート開始

en: Content authoring
ja: コンテンツ作成
