Smiley (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: View
kk: Қарау

en: Picture
kk: Сүрет
