Smiley (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: File
ku: پەڕگە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Picture
ku: وێنە

en: Content authoring
ku: داڕشتنی ناوەڕۆک
