Smiley (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: File
mn: Файл

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Import
mn: Импорт хийх

en: View
mn: Харах

en: Picture
mn: Зураг
