Smiley (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: File
mr: फाईल

en: Settings
mr: संरचना

en: Import
mr: आयात

en: View
mr: बघा

en: Picture
mr: चित्र
