Smiley (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: File
nl: Bestand

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: View
nl: Weergeven

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Smiley
nl: Emoticon

en: Acronyms
nl: Acroniemen

en: Content authoring
nl: Inhoud samenstellen
