Smiley (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: File
pl: Plik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Import
pl: Importuj

en: View
pl: Widok

en: Picture
pl: Obraz

en: Smiley
pl: Uśmieszek

en: Content authoring
pl: Tworzenie zawartości
