Smiley (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Delete
pt: Apagar

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Habilitado

en: File
pt: Arquivo

en: Settings
pt: Configurações

en: Import
pt: Importar

en: View
pt: Ver

en: Picture
pt: Foto

en: Content authoring
pt: Criação de conteúdo
